Pravidla blogu

6. března 2010 v 14:08 | Saya |  Blog
PRAVIDLA BLOGU
Doporučuji vám, abyste si je přečetli, a vyhnuli se tak nepříjemnostem.


1. KOPÍROVÁNÍ:
Články na tomto blogu píšu a budu psát sama, proto bych OPRAVDU nerada, kdybych je našla na jiném blogu. Například informace o postavách z Naruta nebudu kopírovat z konoha.cz, jak to dělají mnozí, ale dám si s tím práci sama. Sice článků nebude mnoho, ale za to budou originální, což se na netu cení. Pokud už něco zkopíruju, vždy uvedu zdroj. Co se týče mých fan artů (obrázky mnou vytvořené nebo upravené) a fan fiction (povídky, poezie...), vůbec si nechci přiznat, že by se našel někdo, kdo by je zkopíroval nebo nedejbože je vydával za své vlastní. Obrázky, které jsem nevytvořila a články, které jsem zkopírovala (kterých ostatně moc nebude), jsou tu pro všechny, ale pokud už je zkopírujete, uveďte stejný zdroj.

2. KOMENTÁŘE
Upozorňuju, že jsem alergická na tyhle typy komentářů:
a) "Ahoj, hlásni pro mně zde" atd. V případě, že jste SB to udělám ráda, ale jinak z toho šťastná nebudu.
b) "Nazdar, obíhám SB." To si ušetřte! Když už obíháte, tak alespoň napište něco, co se nějak vztahuje k obsahu článku, ke kterému to píšete, nebo nepište nic.
c) ---***----***------
-----****---****-----
----*****--*****----
-----*********------
-------*******---------
--------*****----------
----------***-----------
------------*------------
(Je to hrůza, já vím XD) Děkuju, je to od vás moc milé. Tuhle velikost beru. Ale pokud je to super ultra mega velký, tak si to raději nechte pro někoho jiného.
d) "Chceš spřátelit?" Ano, chci! Ale uděláte na mně lepší dojem, když napíšete přímo do článku, který je k tomu určený (odkaz v menu).
e) "Ahojky, pls, jukni na můj blog a napiš komentář" Juknu ráda a napíšu komentář, ale jen když to napíšete do reklam (odkaz v menu). Jinak ignoruju.

3. VULGARITA
Nekompromisně mažu. Vaše názory uvítám, ale jen pokud nejsou vyloženě vulgární.

4. SB
Nevyžaduju žádné diplomy, pouze odkaz na vašem blogu. Vyhrazuju si právo zrušit přátelství s blogem, krerý porušuje podmínky, nebo mně z jiných důvodů dohání k šílenství.

SHRNUTÍ:
1. Nekopírujte mé články, FA a FF. Pokud někde uvidím článek, povídku nebo obrázek, který jsem OSOBNĚ napsala, upozorním na to, budu požadovat smazání, nebo v horším případě to budu muset nahlásit, což se mi fakt protiví :-(
2. Snažte se psát reklamy, dotazy na spřátelení blogů a podobné komentáře do příslušných článků.
3. Vulgární komentáře mažu.
4. Dodržujte tyto pravidla a ušetříte komplikace sobě i mně.

Na závěr bych vám chtěla poděkovat za přečtení. Pokud mi nahlásíte, že někdo kopíruje mou tvorbu, budu vám velmi vděčná :-D Tyto pravidla budu dodržovat i já na ostatních blocích.
 


Komentáře

1 Denaaaa SBéčko ♥ Denaaaa SBéčko ♥ | Web | 6. března 2010 v 18:00 | Reagovat

souhlasím se všemi podmínkami!Jsou velice rozumné :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama